تابلو برق راه اندازی دیزل ژنراتور

تابلو برق راه اندازی دیزل ژنراتور

Diesel Generator Panel

در هنگام قطع برق شبکه، تابلو برق راه اندازی دیزل ژنراتور پس از کنترل شرایط راه اندازی و وضعیت ژنراتور اقدام به استارت و کنترل دیزل ژنراتور می‌نماید.
شرکت ساتل تابلو آسیا پس از بررسی اطلاعات دیزل ژنراتور و درخواست پروژه و شرایط محیطی اقدام به طراحی نقشه‌های پیش ساخت و سپس تولید تابلو برق‌ دیزل ژنراتور می‌نماید.
جهت مشاوره با واحد فروش تماس حاصل فرمائید.

 • ولتاژ نامی
  380/400 VAC
 • جریان نامی
  Up to 2500 A
 • درجه حفاظت
  Up to IP56
 • نوع رنگ
  RAL 7032-7035
 • فرکانس
  50 Hz
 • دمای کارکرد
  -15 To 75 °C
 • استاندارد
  IEC 61439-1

طراحی تابلو برق و راه‌اندازی دیزل ژنراتور از خدمات و فعالیت‌هایی است که شرکت ساتل تابلو آسیا با برخورداری از سالها تجربه درخشان و همچنین بهره‌مندی از نیروهای با سابقه به بهترین نحو انجام می‌دهد. طراحی تابلو برق دیزل ژنراتور و همچنین راه‌اندازی دیزل ژنراتور نیاز به دقت و تخصص دارد و تکنسین‌های فنی مجموعه کلیه خدمات نصب تابلو برق را به شما کارفرمایان عزیز ارائه می دهند.

 

 

طراحی تابلو برق دیزل ژنراتور

تمامی دیزل ژنراتورها به منظور بهبود عملکرد و اجتناب از هرگونه آسیب نیازمند به قرارگیری در محفظه ای در کنار سایر تجهیزات لازم هستند به همین منظور طراحی تابلو برق دیزل ژنراتور اهمیت والایی دارد. نکته مهم در طراحی تابلو برق دیزل ژنراتور این است که این محصول بتواند به خوبی دیزل ژنراتورها را کنترل و پایش نماید. با تهیه این تابلو برق به جای خرید مولدهای بزرگ می‌توان هم در هزینه‌ها صرفه جویی کرد و هم محصولی با کیفیت و با مصرف کمتر را خریداری نمود. برای تهیه این محصول و بررسی شرایط محیطی پروژه‌تان  با واحد فروش ساتل تابلو آسیا در تماس باشید.

 

 

راه‌اندازی دیزل ژنراتور

رعایت اصول تخصصی و دستورالعمل‌های ایمنی در نصب و راه‌اندازی دیزل ژنراتور نقش مهمی دارد و هر گونه خطا و یا کوتاهی می‌تواند عملکرد تابلو برق را با مشکل مواجه سازد. بنابراین گرفتن کمک از یک نصاب حرفه‌ای و تکنسین مجرب برای راه‌اندازی دیزل ژنراتور خالی از لطف نیست چرا که فرد آموزش دیده به بهترین شکل می‌تواند استانداردهای راه‌اندازی این محصول را رعایت کند. نکته دیگری که در هنگام نصب و راه‌اندازی این محصول باید رعایت گردد توجه به اقلیم و دمای محل مورد نظر است زیرا تمهیدات نصب این مدل تابلو برق در شرایط جغرافیایی و دمایی گوناگون، متفاوت است.

 

 

خدمات نصب تابلو برق

با تهیه انواع تابلو از شرکت ساتل تابلو آسیا می‌توانید خدمات نصب تابلو برق را نیز دریافت کنید. شرکت ما متشکل از کادری مجرب و کارآزموده مانند مهندسین برق و تکنسین های فنی با آگاهی از جدیدترین روش‌های نصب و راه‌اندازی انواع تابلو به ویژه تابلو برق دیزل ژنراتور، خدمات لازم را با رعایت دستورالعمل های ایمنی و فنی برای شما انجام می‌دهند به گونه‌ای که هیچ خطری و یا اختلالی شما و پروژه‌تان را تهدید نکند. برای بهره‌مندی از خدمات نصب تابلو برق و آگاهی از جزئیات محصول تولید شده توسط شرکت، می‌توانید در ساعات اداری با واحد فروش مجموعه تماس حاصل فرمایید.

پروژه‌های تابلو برق راه اندازی دیزل ژنراتور

tbd
tbd
tbd
tbd
tbd
tbd
tbd
tbd
tbd
tbd
tbd
tbd
tbd
tbd
tbd
tbd
tbd
tbd
tbd
tbd
tbd
tbd
tbd

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت نزد شرکت ساتل تابلو آسیا محفوظ است
© 2021 SATELTABLO.COM ALL RIGHTS RESERVED

درود بر شما ، برای گفت و گو لطفا با کارشناس ما ارتباط برقرار کنید و یا در ساعات اداری با شماره 02157718 تماس حاصل فرمایید.

آماده‌ی پاسخگویی به شما هستیم
Close and go back to page