تابلو برق آسانسور

تابلو برق آسانسور

Elevator Panel

به منظور کنترل جریان کلی آسانسورها و عملیات قطع و وصل برق اصلی و هم چنین فراهم کردن برق چاله آسانسور از تابلو برق قدرت آسانسور استفاده می‌شود.
این تابلو برق دارای شرایط خاص نصب جهت تائید مقامات نظارت بر اجرای طراحی آسانسور می‌باشد.
شرکت ساتل تابلو آسیا با توجه به برآورد شرایط محیطی نصب و نیاز پروژه اقدام به تولید نقشه‌های پیش ساخت و سپس ساخت تابلو برق آسانسور می‌نماید.
جهت مشاوره با واحد فروش تماس حاصل فرمائید.

 • ولتاژ نامی
  380/400 VAC
 • جریان نامی
  Up to 160 A
 • درجه حفاظت
  Up to IP56
 • نوع رنگ
  RAL 7032-7035
 • فرکانس
  50 Hz
 • دمای کارکرد
  -15 To 75 °C
 • استاندارد
  IEC 61439-1

نصب تابلو برق برای آسانسور، یکی از مواردی است که در ساخت ساختمان باید به آن توجه ویژه‌ای داشت زیرا عدم توزیع صحیح برق در آن، می‌تواند امنیت جانی افراد را به خطر بی‌اندازد. شرکت ساتل تابلو آسیا با محاسبه میزان برق مصرفی آسانسور در هر پروژه متناسب با شرایط، تابلو برق آسانسور را با رعایت استانداردهای داخلی و بین المللی طراحی و تولید می‌کند.

  

طراحی تابلو برق برای آسانسور

در طراحی تابلو برق برای آسانسور علاوه بر مهارت، وجود دانش فنی هم ضرورت دارد تا بتوان مشکلات احتمالی برای تابلو برق آسانسور را شناسایی و برطرف نمود. بدین منظور شرکت ساتل تابلو ضمن داشتن تجربه‌ای درخشان در طراحی تابلو برق برای آسانسور و به طور کلی در تولید انواع تابلو برق ساختمانی و صنعتی، برای طراحی و تولید این محصول مطابق با استانداردهای جهانی، از بهترین و مجرب‌ترین تکنسین‌های فنی در مجموعه خود استفاده می‌کند. همچنین اخذ مجوزهای لازم از وزارت نیرو، مهر تاییدی بر امنیت تابلو برق‌های تولید شده توسط مجموعه جهت حفظ امنیت مصرف کنندگان است.

 

 

 

 

 

تولید تابلو برق برای آسانسور

از جمله وظایف تابلو برق در آسانسور، کنترل سرعت موتور و باز و بسته شدن درب‌های آن است، به همین جهت تولید تابلو برق برای آسانسور نیازمند دقت و ظرافت زیادی می‌باشد تا در آینده خطری استفاده کنندگان را تهدید نکند. فیوز سه فاز، لامپ سیگنال، پریز تک فاز، فیوز تک فاز، پایه ارت، کانال و سیم اجزای مورد نیاز برای تولید تابلو برق برای آسانسور محسوب می‌شوند و سرهم بندی صحیح این موارد، توزیع دقیق جریان الکتریکی برای باز و بسته شدن درب، روشنایی و ... را به دنبال دارد. شرکت ساتل تابلو آسیا این تابلو برق را با به کمک دانش و مهارت نیروهای متخصص خود با بهترین کیفیت تولید و به بازار عرضه می کند.

 

 

نصب تابلو برق برای آسانسور

نصب تابلو برق برای آسانسور امری ضروری و حساس بوده که باید توسط تکنسین های فنی ماهر انجام شود. شرکت ساتل تابلو آسیا علاوه بر طراحی و تولید انواع تابلو برق به ویژه برای آسانسور، کلیه خدمات مورد نیاز جهت نصب تابلو برق برای آسانسور را نیز ارائه می‌دهد. اگر این محصول برای آسانسور به درستی نصب نشود، ممکن است مسبب ایجاد مشکلاتی در توزیع جریان الکتریکی گردد. در نصب این تابلو برق مواردی مثل نصب سیم ارت، نصب کابل برق سه فاز از محل نصب کنتور تا موتورخانه آسانسور و محاسبه میزان برق مصرفی آسانسور باید رعایت شود.

پروژه‌های تابلو برق آسانسور

tba
tba
tba
tba
dh
dh
dh
tba
tba
tba
tba
tba
tba
dh
tba
tba
tba
tba
tba
tba
dh
tba
tba
dh
tba
tba
tba
انجمن صنفی تابلو برق
ایزو ۹۰۰۱
سندیکا تولید تابلو برق
ارتباط با ساتل تابلو آسیا

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت نزد شرکت ساتل تابلو آسیا محفوظ است
© 2021 SATELTABLO.COM ALL RIGHTS RESERVED

درود بر شما ، برای گفت و گو لطفا با کارشناس ما ارتباط برقرار کنید و یا در ساعات اداری با شماره 02157718 تماس حاصل فرمایید.

آماده‌ی پاسخگویی به شما هستیم
Close and go back to page