طراحی تابلو برق هوشمند ‌سازی ساختمان ساتل تابلو

طراحی تابلو برق هوشمند ‌سازی ساختمان

اگر قرار به استفاده از برق کشی BMS باشد، تولید و طراحی تابلو برق هوشمند سازی ساختمان ضرورت دارد. این روش از برق کشی به منظور هوشمند سازی ساختمان تفاوت چندانی با نوع سنتی ندارد، تنها باید قبل از آغاز فرایند، طبق استانداردهای طراحی و  نقشه از پیش تهیه شده، طراحی و تولید تابلو برق هوشمند سازی ساختمان صورت پذیرد. شرکت ساتل تابلو آسیا آماده ارائه هرگونه خدمات در زمینه این محصول می‌باشد.

ادامه مطلب

طراحی تابلو برق موتورخانه ساتل تابلو

طراحی تابلو برق موتورخانه

طراحی تابلو برق موتورخانه و تولید این محصول علاوه بر دستگاه‌ها و ماشین آلات صنعتی مدرن به نیروی کار متخصص شامل مهندسان برق و تکنسین‌های فنی مجرب نیاز دارد و شرکت ساتل تابلو آسیا با آگاهی از حساسیت و اهمیت تابلو برق موتورخانه، با تکیه بر نیروهای خود تمامی موارد مندرج در استانداردهای طراحی تابلو برق موتورخانه را رعایت می‌کند. به منظور تهیه تابلو برق موتورخانه ساتل تابلو با ما در ارتباط باشید.

ادامه مطلب

طراحی تابلو برق راه‌اندازی درایو ساتل تابلو

طراحی تابلو برق راه‌اندازی درایو

در صنعت به منظور کنترل دور الکتروموتورها از اینورتر و درایو‌ها استفاده می‌شود و شرکت ساتل تابلو آسیا به منظور نگهداری و محافظت از این تجهیزات اقدام به طراحی تابلو برق راه‌اندازی درایو کرده و تابلو برق راه‌اندازی درایو با اخذ کلیه مجوزها از نهاد مربوطه می‌تواند بهترین عملکرد را از خود نشان دهد. برای آگاهی از قیمت و شرایط استفاده از تابلو برق راه‌اندازی درایو با کارشناسان بخش فروش در ارتباط باشید.

ادامه مطلب

تولید تابلو برق روشنایی محلی ساتل تابلو

تولید تابلو برق روشنایی محلی

عوامل شرکت ساتل تابلو با بهره‌مندی از تخصص کافی در حوزه برق و کنترل به تولید تابلو برق روشنایی محلی(LDP) پرداخته اند که بتواند در این زمینه نیز پیشگام باشند. شرکت ما با بررسی شرایط محیطی با بهترین کیفیت، تابلو برق روشنایی را طراحی کرده و موفق به دریافت استانداردهای تولید تابلو برق روشنایی محلی شده است. برای آگاهی از قیمت و چگونگی کیفیت ساخت تابلو برق روشنایی محلی با کارشناسان ما تماس بگیرید.

ادامه مطلب

انجمن صنفی تابلو برق
ایزو ۹۰۰۱
سندیکا تولید تابلو برق
ارتباط با ساتل تابلو آسیا

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت نزد شرکت ساتل تابلو آسیا محفوظ است
© 2021 SATELTABLO.COM ALL RIGHTS RESERVED