نحوه محاسبه بانک خازنی از روی قبض برق

نحوه محاسبه بانک خازنی از روی قبض برق

برای اینکه بتوانیم یک بانک خازنی که از آن برای اصلاح ضریب توان شبکه استفاده می شود ‌را طراحی کنیم، نیاز است که درباره آن اطلاعات دقیقی داشته باشیم. این اطلاعات را می توان از روی قبض برق به دست آورد که در ادامه این مطلب محاسبه بانک خازنی را آموزش خواهیم داد.

ادامه مطلب

بهترین نرم افزارهای طراحی تابلو برق [اندروید و pc]

بهترین نرم افزارهای طراحی تابلو برق [اندروید و pc]

نرم افزار طراحی تابلو برق یکی امروزه در میان مهندسان و مونتاژ کاران بسیار رایج شده است. مانند هر اپلیکیشن دیگر سعی شده تا این نرم افزارها نیز برای پلتفرم های ویندوز و اندروید ساخته شوند. اگر شما هم در حوزه برق صنعتی و طراحی تابلو برق فعالیت داشته یا علاقمند به کسب اطلاعات در این زمینه هستید، با ما همراه باشید تا بهترین نرم افزارهای pc و اندروید برای طراحی تابلو برق را معرفی کنیم.

ادامه مطلب

چک لیست pm تابلو برق چیست و شامل چه موارد می شود؟

چک لیست pm تابلو برق چیست و شامل چه موارد می شود؟

چک لیست pm تابلو برق یکی از مهم ترین اقداماتی است که باید به قبل از نصب تابلو برای کار و در هنگام انجام عملکرد در نظر گرفته شود. اینکه چک لیست pm چیست و چه مواردی برای تابلو برق در آن کنترل می شود را در این مقاله بررسی خواهیم کرد.

ادامه مطلب

حداقل فاصله کنتور گاز از کنتور برق چقدر باید باشد؟

حداقل فاصله کنتور گاز از کنتور برق چقدر باید باشد؟ {قوانین و استاندارد}

چنانچه شما هم درباره فاصله مناسب کنتور گاز از تابلو برق کنجکاو شده اید، به سایت درستی مراجعه کرده اید، زیرا ما در این مطلب قصد داریم تا تمام نکات مهم درباره فاصله تابلو برق از کنتور گاز را برای تان توضیح دهیم تا در صورت نیاز بتوانید از آن استفاده کنید.

ادامه مطلب

انجمن صنفی تابلو برق
ایزو ۹۰۰۱
سندیکا تولید تابلو برق
ارتباط با ساتل تابلو آسیا

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت نزد شرکت ساتل تابلو آسیا محفوظ است
© 2021 SATELTABLO.COM ALL RIGHTS RESERVED

درود بر شما ، برای گفت و گو لطفا با کارشناس ما ارتباط برقرار کنید و یا در ساعات اداری با شماره 02157718 تماس حاصل فرمایید.

آماده‌ی پاسخگویی به شما هستیم
Close and go back to page