ساتل تابلو آسیا

تابلو برق در صنعت

تابلو برق صنعتی ساتل تابلو استانداردهای لازم جهت بکار گیری در موارد صنعتی را دارد. طراحی این تابلو با توجه به فضا و نوع کاربری صنعتی آن انجام می‌شود. چگونگی بهم پیوستن اجزا و میزان عبور دهی الکتریکی و بطور کلی مشخصات فنی تابلو توسط ساتل تابلو بررسی می‌گردد.

تابلو برق موارد استفاده گوناگونی دارد و کاربرد هر یک بسته به نوع نیاز هر مجموعه متفاوت می‌باشد. ساتل تابلو آسیا با دارا بودن تجربه کافی و دانش متخصصان خود آماده طراحی و ساخت تابلو برق برای تمام نیازهای موجود در بازار است.

تابلو برق کارخانه

تابلو برق مورد استفاده در انواع کارخانجات به دلیل مصرف بالای دستگاه‌های صنعتی از شدت جریان و ولتاژ نیازمند عمر و دوامی قابل قبول بوده و تابلو برق‌های با طراحی و ساخت عمومی برای این اماکن توصیه نمی‌شوند؛ ساتل تابلو با بازدید از مکان کارخانجات و تحلیل نیاز و حداقل‌های مجموعه اقدام به ساخت تابلو برق می‌نماید.

تابلو برق ساختمان مسکونی

بیشترین سهم در بازار تولید تابلو برق برای تابلو برق مسکونی است، با توجه به نرخ رشد ساخت و ساز (هر چند که در سال‌های اخیر کاهش یافته) بیشترین تولید را در بین انواع تابلو برق داشته است. انواع عمومی موجود در بازار با کیفیت‌های مختلف موجو هستند اما ساتل تابلو برای منازل مسکونی هم اقدام به طراحی و سپس تولید تابلو برق می‌نماید. این فرآیند سبب کاهش مصرف برق در منازل مسکونی شده و طرفداران زیادی پیدا کرده است.

تابلو برق ساختمان تجاری

ساختمان‌های تجاری به دلیل علاقه مغازه داران به داشتن روشنایی دکور واحدهای خود در عین نیازمندی به تابلو برقی با توانی بالا می‌طلبد که ظرافت نیز در کارآیی آن دخیل باشد تا بتواند پاسخگوی روشنایی دکور این اماکن باشد. در واقع در بحث طراحی تابلو برق تجاری کمیت مطرح است. ساتل تابلو سعی دارد تا با بررسی دقیق بهترین پیشنهاد را برای شما ارائه دهد.

تابلو برق ساختمان اداری

تابلو برق ساختمان اداری تعادل میان توان تابلو برق و تعداد بالای خروجی تابلو برق را به نمایش می‌گذارد. ساتل تابلو با تجربه بسیار زیاد در زمینه طراحی و تولید تابلو برق ساختمان‌های اداری آماده خدمت گزاری در این زمینه است.

تابلو برق دانشگاه

تولید تابلو برق مصرفی در دانشگاه نیازمند اطلاعات دقیقی از فضا و محیطی است که مورد بحث قرار دارد، نظیر مساحت کل محوطه و مساحت هر ساختمان، مقدار فاصله‌ی ساختمان‌ها از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. توجه به نوع کاربری هر ساختمان که دستگاه صنعتی در آن قرار دارد یا خیر نیز دیگر مطلب مورد توجه است. ساتل تابلو با در نظر گرفتن ریز جزئیات اقدام به طراحی و تولید تابلو می‌نماید.

تابلو برق بیمارستان

بیمارستان‌ها از مراکزی هستند که حتما دارای برق در شرایط اضطراری هستند از این جهت توجه به ساخت تابلو برق برای این مراکز اهمیت و سختی دو چندان دارد. ساتل تابلو در کنار حفظ نیازهای طراحی صنعتی این تابلو برق دقت در زمینه برق اضطراری را نیز در دسنتور کار خود قرار داده است.

تابلو برق بانک

تابلو برق بکار رفته در بانک‌ها طراحی شبیه به تجاری اداری دارد و معمولی تلفیقی از هر دوی این‌هاست. با این همه ساتل تابلو جهت طراحی تابلو برق بانک‌ها اقدام به بررسی ویژگی‌های ساختمان می‌کند و با ارائه به صرفه‌ترین پیشنهاد در خدمت شماست.

تابلو برق مراکز داده و دیتاسنتر

تابلو برق مورد استفاده برای مراکز داده و دیتا سنتر حساسیت ویژه‌ای نیاز دارد چرا که طراحی باید به گونه‌ای باشد که همراه اختلالی در تابلو برق پیش نیاید زیرا تمام داده‌ها و اطلاعات این مراکز در اثرقطع شدن برق از دست می‌رود.

تابلو برق هتل

تابلو برق مورد نظر برای استفاده در هتل‌ها معمولا شدت جریان متفاوتی را در ساعات مختلف از خود عبور می‌دهد، بطور مثال هنگام شب معمولا پایین‌ترین حد استفاده از برق است و در طول روز در ساعت‌هایی که واحدهای مختلفی مانند خشک شویی و ... مشغول کار باشند به بالاترین حد خود می‌رسد.

تابلو برق آزمایشگاه

تابلو برق مورد استفاده در آزمایشگاه‌ها بسته به گسترده بودن و خدماتی که آزمایشگاه ارایه می‌دهد متفاوت خواهد بود، دستگاه‌های متفاوتی که در این واحدها مورد استفاده قرار می‌گیرد که میزان برق مصرفی آن‌ها متفاوت است.

تابلو برق تالار پذیرایی

تابلو برق مصرفی در تالارهای پذیرایی شباهت بسیار زیادی به تابلو برق‌های مسکونی دارند از نظر کاربرد اما بسته به متراژ و تعداد واحدها می‌بایست قدرتمندتر از تابلو برق مسکونی عمل کند. به همین جهت طراحی خاص خود را می‌طلبد که ساتل تابلو با تجربه‌ی چندین ساله در این زمینه تبحر لازم را دارد.

تابلو برق صنعتی

در یک محیط صنعتی انواع تابلو برق های توزیع اصلی ، تابلو برق چنج اور ، تابلو برق بانک خازن ، تابلو برق توزیع فرعی ، تابلو برق راه اندازی دیزل ژنراتور ، تابلو برق راه اندازی درایور و اینورتر ، تابلو برق اتوماسیون و پی ال سی و انواع دیگر تابلو برق تولیدی شرکت ساتل تابلو آسیا کاربرد دارد

تابلو برق ویلا

تابلو برق ویلا دارای سیستم مدیریت انرژی الکتریکی می‌باشد و این انرژی الکتریکی را به صورت بهینه به بخش‌های مختلف و مصرفی هدایت می کند.
در ویلاها نیاز به تابلو برق توزیع اصلی ، تابلو برق موتورخانه ، تابلو برق استخر ، تابلو برق تصویه خانه و تابلو برق هوشمند سازی ساختمان و انواع مختلف تابلو برق ویلا، وجود دارد

.

انجمن صنفی تابلو برق
ایزو ۹۰۰۱
سندیکا تولید تابلو برق
ارتباط با ساتل تابلو آسیا

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت نزد شرکت ساتل تابلو آسیا محفوظ است
© 2021 SATELTABLO.COM ALL RIGHTS RESERVED

درود بر شما ، برای گفت و گو لطفا با کارشناس ما ارتباط برقرار کنید و یا در ساعات اداری با شماره 02157718 تماس حاصل فرمایید.

آماده‌ی پاسخگویی به شما هستیم
Close and go back to page