• خانه
 • بلاگ
 • سفارش ساخت تابلو برق به ساتل تابلو آسیا [بزرگترین کارخانه ساخت تابلو برق]
سفارش ساخت تابلو برق به ساتل تابلو آسیا [بزرگترین کارخانه ساخت تابلو برق]

سفارش ساخت تابلو برق به ساتل تابلو آسیا [بزرگترین کارخانه ساخت تابلو برق]

سفارش تابلو برق برای افرادی که نیاز به این دستگاه الکتریکی اساسی دارند، یک موضوع بسیار مهم است. اینکه سفارش را چطور و به چه شرکتی بدهیم یک چالش بزرگ است. از این رو در این مقاله قصد داریم شرکت ساتل تابلو آسیا را به شما معرفی کنیم تا یکی از بهترین تولید کنندگان این وسیله را بشناسید.

درباره ساتل تابلو آسیا بیشتر بدانیم

شرکت ساتل تابلو آسیا یکی از کارخانه های بزرگ تولید تابلو برق در کشور است که از سال ۱۳۷۲ کار خود را آغاز کرده است. این شرکت از طراحی تا ساخت و اجرای پروژه‌های تابلو برق را انجام داده و حضور پر رنگی در صنعت کشور داشته است.

ساتل تابلو آسیا توسط نیرو های جوان و با استعداد سفارش ساخت تابلو برق را برای شما به بهترین شکل انجام خواهد داد. در کارخانه ساخت تابلو برق ساتل تابلو التزام به کیفیت اولین موردی است که به آن توجه می شود. در این کارخانه بزرگ واحد‌ های مختلف مانند طراحی و مهندسی، تولید، بازرسی و کنترل کیفیت و برنامه ریزی وجود دارند که هر کدام به صورت جدا و صحیح وظایف خود را در این زمینه انجام می‌دهند.

انوع تابلو برق های تولیدی شرکت ساتل تابلو آسیا

شرکت تابلو برق سازی ساتل تابلو انواع مختلف تابلو برق را تولید می کند. شما باید قبل از اینکه سفارش خود را در این کارخانه ثبت کنید از انواع تابلو برق ها مطلع شوید گستره تولیدات این شرکت تابلو برق فشار ضعیف، تابلو برق فشار ضعیف جبران توان راکتیو، تابلو برق فشار متوسط کامپکت، تابلو برق فشار متوسط جبران توان راکتیو است. در این جا تعدادی از محصولات و نمونه کارهای سفارش تابلو برق ساتل تابلو آسیا را نام می بریم. 

 • تابلو برق توزیع اصلی
 • تابلو بانک خازنی
 • تابلو برق موتور خانه
 • تابلو برق هوشمند
 • تابلو برق راه اندازی درایو یا اینورتر
 • تابلو برق استخر
 • تابلو برق پی ال سی
 • تابلو برق ستاره مثلث
 • تابلو برق آسانسور

این موارد از تولیدات مهم کارخانه تابلو سازی برق ساتل تابلو است که شما می توانید آن ها را سفارش دهید‌. البته لیست اصلی محصولات را می توان در سایت ساتل تابلو مشاهده کرد.

سفارش تابلو برق را چگونه به ساتل تابلو آسیا انجام دهیم؟

بعد از اینکه با شرکت ساتل تابلو آشنا شدید و درباره انواع تابلو برق هایی که در این شرکت تولید می شوند دانستید، مهم ترین کار این است که نحوه سفارش تابلو برق را از این شرکت بدانیم. برای این کار بهتر است که به سایت ساتل تابلو آسیا با نوشتن نام این سایت در گوگل مراجعه کنیم. بعد از مروری بر محصولات و پروژه ها می توانید سفارش خود را از دو طریق ثبت کنید‌.

اولین راه این است که با شماره تلفن این کارخانه که در سایت موجود است تماس بگیرید و مشاوره را تلفنی انجام داده و نسبت به ثبت سفارش اقدام کنید. دومین راه استفاده از مشاوره و استعلام قیمت تابلو برق به صورت آنلاین است. برای این کار می‌ توانید نام، نام شهر و شماره تماس خود را وارد کنید تا در اسرع وقت پشتیبانان و مشاوران حاذق ساتل تابلو آسیا با شما تماس بگیرند. هم چنین پشتیبان تلفنی در ساعات اداری می تواند شما را درباره هر قسمت از سایت راهنمایی کند.

سخن پایانی

سفارش تابلو برق یکی از مهم ترین کارهایی است که صنایع مختلف برای مصارف متفاوت آن را انجام می دهند. از آن جایی که بسیار مهم است سفارش های تابلو برق از چه شرکتی انجام شود، در این مقاله کارخانه ساتل تابلو آسیا را معرفی کردیم و ضمن بررسی محصولات نحوه سفارش نیز بیان شد.

 

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت نزد شرکت ساتل تابلو آسیا محفوظ است
© 2021 SATELTABLO.COM ALL RIGHTS RESERVED

درود بر شما ، برای گفت و گو لطفا با کارشناس ما ارتباط برقرار کنید و یا در ساعات اداری با شماره 02157718 تماس حاصل فرمایید.

آماده‌ی پاسخگویی به شما هستیم
Close and go back to page