انواع جنس تابلو برقساتل تابلو

انواع جنس تابلو برق

تابلو برق یک محفظه فلزی یا غیر فلزی است که تجهیزات داخل آن موجب توزیع جریان برق به تمام واحدهای یک ساختمان می‌شود. انواع جنس تابلو برق عبارتند از فلزی و پلاستیکی که در ساخت تابلو برق فلزی از فلزهایی مثل آهن و استیل استفاده می‌شود. قیمت تابلو برق تولید شده توسط ساتل تابلو با توجه به جنس، متفاوت است.

 

 

تابلو برق فلزی

برای استفاده درست و محافظت از تجهیزات الکتریکی یک ساختمان و یا پروژه صنعتی از تابلو برق استفاده می‌کنند. به تابلوهایی که از محفظه‌هایی با جنس آهن و یا استیل ساخته شده‌اند، تابلو برق فلزی می‌گویند و قیمت تابلو برق در انواع فلزی نیز به جنس فلز آن بستگی دارد. بر روی تابلو برق فلزی و آهنی تولید شده توسط ساتل تابلو آسیا، معمولا رنگ کوره‌ای استاتیک و رنگ الکترو استاتیک می‌پاشند تا در مقابل خورندگی مقاوم شده و جلوه زیباتری داشته باشند. تابلو برق با جنس استیل نیاز به رنگ آمیزی ندارد و به لحاظ دوام و استحکام از سایر تابلو برق‌ها  قوی‌تر است برای اطلاع از قیمت تابلو برق با کارشناسان مجموعه ما تماس بگیرید.

 

 

تابلو برق پلاستیکی

محفظه‌ای که در خود تجهیزات برقی یک ساختمان و یا پروژه صنعتی را نگه می‌دارد می‌تواند پلاستیکی و یا پلیمری باشد. در مجموعه ساتل تابلو آسیا، تابلو برق پلاستیکی علاوه بر تعیین منصفانه قیمت تابلو برق، این محصول از جنس ای بی اس ساخته شده و نوار آب بندی دارد. تابلو برق درب مات و درب شفاف هم دو نوع متداول از تابلو برق پلاستیکی هستند که استفاده از آن‌ها مزایای بیشماری را با خود به همراه دارد. از جمله ویژگی‌های این نوع تابلو برق می‌توان به غیر اشتعال بودن، مقاومت در برابر ضربه و نور خورشید، طراحی زیبا و شیک، تنوع در ساخت و ... اشاره کرد. قیمت تابلو برق با جنس پلاستیکی نیز بسیار ارزان و اقتصادی محسوب می‌شود به همین علت هم طرفداران زیادی دارد.

 

 

انواع تابلو برق پلاستیکی

انواع تابلو برق پلاستیکی و فلزی در پروژه‌ها تحت عنوان تابلو برق خانگی و تابلو برق صنعتی استفاده می‌شوند و قیمت تابلو برق برای مصارف مختلف، در ساتل تابلو آسیا به صورت جداگانه تعیین می‌شود. از دیگر مواردی که در پروژه‌ها از انواع تابلو برق پلاستیکی استفاده می‌کنند می‌توان جعبه انشعاب یا جعبه فرعی را نام برد زیرا این جنس از تابلو برق از بروز و انتقال مشکلات برقی تا انتهای سیم‌کشی جلوگیری می‌کند. در واقع مهم‌ترین کاربرد انواع تابلو برق پلاستیکی حفظ ایمنی و حفاظت از امنیت جانی افرادی است که با مسائل برقی و این محصول سر و کار دارند.

جنس تابلو برق, تابلو برق فلزی, تابلو برق پلاستیکی

انجمن صنفی تابلو برق
ایزو ۹۰۰۱
سندیکا تولید تابلو برق
ارتباط با ساتل تابلو آسیا

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت نزد شرکت ساتل تابلو آسیا محفوظ است
© 2021 SATELTABLO.COM ALL RIGHTS RESERVED

درود بر شما ، برای گفت و گو لطفا با کارشناس ما ارتباط برقرار کنید و یا در ساعات اداری با شماره 02157718 تماس حاصل فرمایید.

آماده‌ی پاسخگویی به شما هستیم
Close and go back to page