نصب تابلو برق ساتل تابلو

نصب تابلو برق

بعد انجام فرایند طراحی و تولید تابلو برق در شرکت ساتل تابلو آسیا، یکی از مهمترین مراحل تحت عنوان نصب تابلو برق آغاز می‌شود که بهتر است توسط یک نصاب حرفه‌ای انجام گردد زیرا تنها یک تکنسین با سابقه از نکات نصب تابلو برق به خوبی آگاه می‌باشد. با سپردن نصب این محصول به نیروهای مجرب شرکت ما، می‌توانید از استانداردهای نصب آن اطمینان حاصل فرمایید.

طراحی تابلو برق, نصب تابلو برق

ادامه مطلب

تابلو برق استیل ساتل تابلو

تابلو برق استیل

تابلو برق استیل محفظه‌ای فلزی است که برای توزیع جریان برق به بخش‌های مختلف یک ساختمان و یا یک پروژه صنعتی به ویژه در محیط‌هایی با رطوبت بالا کاربرد دارد. از این تابلو برق برای جلوگیری از تماس مستقیم کاربران با تجهیزات الکتریکی استفاده می‌شود. تابلو برق ضد خورندگی به دلیل اینکه از ورق‌های استیل ساخته می‌شوند از دوام بالایی برخوردارست، برای تهیه این محصول به شرکت ساتل تابلو آسیا مراجعه کنید.

ادامه مطلب

تابلو برق بانک ساتل تابلو

تابلو برق بانک

مانند مکان‌های تجاری، بانک نیز نیازمند تابلو برق برای توزیع جریان برق به قسمت‌های مختلف است بدین منظور از تابلو برق بانک استفاده می‌کنند. شرکت ساتل تابلو آسیا با آگاهی از اهمیت تابلو برق بانک، با استفاده از متریال مرغوب و با طراحی تابلو برق بانک بر اساس استانداردهای داخلی و خارجی و  تکیه بر دانش نیروهای مجرب خود، این محصول را تولید و به کارفرمایان عزیز ارائه می‌کند.

اهمیت تابلو برق

ادامه مطلب

تابلو برق دیتا سنتر ساتل تابلو

تابلو برق دیتا سنتر

به صورت کلی تابلو برق به منظور حفاظت از تجهیزات الکتریکی که باعث توزیع جریان برق به تمام قسمت‌های یک ساختمان و یا یک پروژه می‌گردد،‌ طراحی، تولید و عرضه می‌شود. تولید تابلو برق دیتا سنتر توسط شرکت ساتل تابلو آسیا با استفاده از بهترین و مطمئن‌ترین تجهیزات انجام می‌گیرد زیرا جلوگیری از بروز هر گونه اختلال از حساسیت تابلو برق دیتا سنتر محسوب می‌شود.

نصب تابلو برق, حساسیت تابلو برق, اهمیت تابلو برق

ادامه مطلب

انجمن صنفی تابلو برق
ایزو ۹۰۰۱
سندیکا تولید تابلو برق
ارتباط با ساتل تابلو آسیا
ساتل تابلو آسیا تمام حقوق مادی و معنوی این سایت نزد شرکت ساتل تابلو آسیا محفوظ است.
طراحی وب

© 2021 SATELTABLO.COM ALL RIGHTS RESERVED

تماس بگیرید ۵۷۷۱۸